logo
03000000

עדכונים אחרונים
שינוי חייך הוא בידך !!
קורס תטא הילינג

אורח חיים

שתף |

אורח חיים

אורח חיים, הוא חלק מאוד חשוב בתהליך הריפוי.
בהרבה מקרים הוא גורם מרכזי ביצירת המחלה ולכן אם לא נשנה אותו המחלה תשוב.
לעיתים קשה לשנות אורח חיים, כאשר אינך חש בטוב ולכן שינוי אורח החיים יבוא בשלב
מסוים בטיפול כאשר המטופל כבר מרגיש שיש לו את האנרגיה והיכולת לשנות את חייו.

 

 

שבעת מרכיבי אורח חיים בריא:

1. תזונה
2. פעילות גופנית
3. צורת חשיבה ורגשות
4. עבודה נכונה
5. תחביבים
6. יחסים
7. רוחניות

תזונה

תזונה היא מרכיב חשוב באורח החיים, שכן המזון שאנו אוכלים הוא זה שבונה את גופנו.
חשוב להתאים את התזונה אישית לאדם ובכל זאת ישנם מספר עקרונות בסיסיים:
אוכל טבעי- אוכל שבא מהטבע לא מעובד צריך להיות רוב המזון שלנו. (עגבניה ולא קשטופ)
כמה שיותר פירות וירקות. להימנע ככל האפשר מצבעי מאכל וחומרים משמרים (כל מה שבא בקופסא או בניילון מכיל את החומרים הללו), לאכול ארוחות קבועות, כמויות לא גדולות מדי.
להפחית במוצרי חלב פרה, קמח לבן וסוכר לבן.

פעילות גופנית

פעילות ספורטיבית מאוד חשובה. הגוף שלנו צריך להיות פעיל, ככה הוא בנוי.. ללא קשר לדיאטה או השמנה.
ספורט מאוד עוזר להוריד מתח, הוא מרגיע ומאזן את כל המערכות בגוף ובנפש. חשוב למצוא ספורט שנהנים ממנו כדי לאפשר להתמדה. לצורך העניין גם ריקודי בטן מהווים פעילות ספורטיבית במידה ומתורגלים פעמיים שלוש בשבוע. כדאי להצטרף לקבוצה או לקבוע עם חברים, זה עוזר להתמיד.
להתחיל ספורט בהדרגה כאשר המטרה שזה יהיה חלק מהחיים, לא רק לתקופה.
למי שלא יודע במה להתחיל – פשוט צאו מהבית והתחילו ללכת..

צורת חשיבה ורגשות

אין להפריז בחשיבותם של הרגשות והמחשבות שלנו. הם אלו שיוצרים את המחלות שלנו. עבודה על חשיבה נכונה ורגשות מאוזנים היא תהליך שעוברים אותו לאורך כל החיים, למידה מתמשכת שהשיעורים שהחיים מציפים. זה למעשה תמודדות עם נסיבות החיים שלנו.

ישנן דרכים רבון לעבוד על המחשבות והרגשות, אני ממליץ לכל מטופלי לעבור קורס תטא הילינג. זוהי שיטה שנלמדת בקורס קצר של 3 ימים, וניתן לאחר מכן להתפתח בעזרתה במשך כל החיים. המטרה היא לנקות דפוסי חשיבה והתנהגות שפועלים עלינו באופן לא מודע ממוחנו, לכן אם מישהו לא מצליח לשמור על תזונה או להתעמל, כנראה שיש דפוס חשיבה שמונע ממנו לעשות זאת וניתן בתטא הילינג לשחרר אותו.

עבודה נכונה

אתה נמצא בעבודה רוב היום, כדאי שיהיה לך טוב בעבודה.
הרעיון שזה בסדר לסבול בעבודה, נכנס אלינו במהפכה התעשייתית, אבל היום יש מהפכה חדשה שרואה את האדם במרכז. אתה צריך להנות בעבודה שלך!! בטח שלא לסבול. זה לא אומר שכל מה שאתה עושה בעבודה הוא כייף אחד גדול, אבל אתה אמור להרגיש שיש לך סיפוק, ושאתה לומד, מתפתח ולא רק מסתכל על השעון, או על התלוש..

רובנו במאה - 21 עובדים יותר מדי. ישנן נסיבות שאי אפשר לשנותן מייד והפתרון הוא לא תמיד –תתפטר. מטופלים רבים לאחר תהליך של שינוי דפוסים בתטא הילינג הצליחו לזמן אליהם עבודה יותר מתאימה או שינוי בתנאים. חשוב לשמור על שעות שינה מספיקות 6-8  אצל כל אדם זה שונה ומשתנה בתקופות החיים. אפשר ומותר לנוח בצהרים. כדאי לארגן חופש קבוע כל תקופה. לבלות זמן עם המשפחה ותחביבים.

תחביבים

חשוב שיהיו חיים מחוץ לעבודה. לפעמים בילוי עם המשפחה יכול להיות תחביב.
תחביב הוא משהו שאתה עושה ולא מרוויח ממנו כסף אבל אתה נהנה מאוד לעשות אותו. זה יכול להיות ספורט אתגרי או בניית טיסנים. זה משהו שאמור לאתגר אותך ולכן צפיית טלוויזיה או גלישה בפייסבוק לא נחשב. תחביב הוא מה שמראה שאתה חי לא רק בהישרדות, אתה גם בן אדם שיש לו עניין ורצונות.

יחסים

כולנו יודעים שיחסים משפיעים בצורה דרמטית על אורח החיים שלנו. בקליניקה רואים שיחסים גם משפיעים על בריאותנו, לכן חשוב וכדאי להשקיע ביחסים שלנו, במקום להתנתק ולוותר, לנסות לפתור. בן הזוג או בן המשפחה תמיד משקף אצלנו את מה שאנחנו יכולים לתקן אצלנו, ולכן מכל דבר אנחנו יכולים ללמוד ולהשתפר. הכלל הבסיסי הוא לראות מה אני יכול לשפר אצלי לפני שאני בא לתקן את האדם השני. במצבים יותר מורכבים, כדאי גם ללכת לטיפול ביחד או לסדנאות מתאימות. 

למי שמחפש זוגיות ולא מוצא, הרבה פעמים הבעיה היא בדפוסי חשיבה שלנו בתת מודע ותטא הילינג ושיטות אחרות שעובדות על התת- מודע יכול לסייע בניקוי הדפוסים.

רוחניות

אנחנו כולנו יצורים רוחניים בגוף פיזי, גם מי שלא יודע על כך. כשאנחנו מזניחים את התחום הזה בחיינו, אנחנו חווים תסכול ותחושה של החמצה. בכל אדם יש תחושה פנימית של אני חייב למצוא משהו, להבין. לעיתים מחפשים את זה בכסף או כבוד, אבל תשאלו את מי שכבר קנו את הרכבים הנחשקים ואת הבתים שחלמו עליהם ואת היאכטה ואת.. ועדין לא מצאו. זה לא נמצא בחוץ, זה קיים בתוכנו. 

התשובה למי אני ומה אני אינה יכולה להינתן בכתב, זה משימה שכל אדם למצוא בעצמו, אילו הם חוקי המשחק..
הדגדוג הזה נמצא גם בך והדרך להגיע אליו היא הדרך שלך. אפשר לקרוא ספרים, ללכת לסדנאות, מדיטציה, תטא הילינג, יוגה ועוד כל אחד למה שהוא נמשך כרגע. כאשר אתה על השביל, אתה תימשך לאירועים והחיים יראו לך את הדרך. הדרך שלך לחיים טובים.

קסם השילוב - רפואה סינית משולבת

רפואה סינית משולבת היא בעצם איחוד מספר שיטות ריפוי שונות: טווינה, צמחי מרפא, תזונה נכונה, דיקור סיני בשיטת האיזון, יחד עם שיטת תטא הילינג,ריקול הילינג, דימיון מודרך, צלילים עיליים ושיטות נוספות של עבודה על דפוסים מתת המודע.

אורח חיים בריא מכיל חופש, הגשמה, אהבה, אושר וכו', על-מנת לחיות כך עלינו לשחרר את האמונות, החוויות ודפוסי החשיבה נמצאים בתת מודע שלנו. הרפואה הסינית מסבירה שמבחינה פיזית הן שוכנות בגוף, באיברים הפנימיים, בשרירים עצמות גידים וכו'. הרפואה הסינית למעשה מסבירה כי 99% מהמחלות הפנימיות נוצרות מרגשות ודפוסי חשיבה. הרגשות והדפוסים יוצרים חסימה בזרימת האנרגיה בגוף ובהמשך יוצרים כאב או מחלה. 

 

סרטון ליצירת בריאות והרמוניה

 
למה לבוא לטיפול ברפואה סינית משולבת אצל אלעד שלו?
הטיפול ברפואה סינית משולבת, נוצר לאחר ניסיון רב שנים, והוא מאפשר לך תהליך ריפוי
עם תוצאות מידיות ועם זאת עמוק ואיכותי, תוך כדי התייחסות לרמות הפיזיות, הרגשיות והרוחניות שבך.
הטיפול מותאם אליך אישית לאחר אבחון מעמיק וכולל את השיטות: דיקור סיני בשיטת האיזון, תטא הילינג, צמחי מרפא, תזונה, טווינה ועוד.
רפואה סינית   צמחי מרפא   דיקור סיני   דיקור סיני בשיטת האיזון   טווינה   אבחנה ברפואה סינית   דיאטה הרזייה   מיגרנה
טיפול בכאב   פציאליס   חרדה   טחורים   פריצת דיסק   כאבי גב   קרוהן וקוליטיס   התעלה הקרפאלית
מערכת החיסון   בלוטת התריס   שפעת   הרפס   כתף קפואה   מעי רגיז   ברכיים   אסטמה
אנמיה   תסמונת קדם ווסתית   גיל המעבר   מרפק טניס   דורבן בעקב   קרע בגיד   פטריה בנרתיק   אלרגיה
פוריות   עצירות   פציעות ספורט   פיברומיאלגיה   צלילים עיליים   תטא הילינג
 
SHALEV אלעד שלו - האתר בתהליכי שידרוג, בקרוב האתר המשופר לנוחיותכם
לפניה טלפונית : 050-9095005 ניתן להשאיר הודעה מייל - info.shalevclinic@gmail.com